Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Novita

Është emri yt Novita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nevada, Navid, Nebaioth, Naboth, Navodit, Naveed, Nubaid, Nebat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Navit, Nivetha, Noppatee, Nivedita, Novyta, Nevto, Nobad, Navida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 211 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 131 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 183 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 180 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13160 Novita's në Facebook. Pozicioni #4758
Kategoritë:Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga NovitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Novita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Novita? Voto për emrin tënd