Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norvyn

Është emri yt Norvyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Norvin, Nirupam, Nirvan, Nirupama, Nur Arifin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nirvana, Nurbanu, Narpon, Nervana, Nurefşan, Nirubon, Nurevşan, Nur Afni Nunu
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Norvyn's në Facebook. Pozicioni #734479
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NorvynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norvyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norvyn? Voto për emrin tënd