Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norvin

Është emri yt Norvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nirupam, Nirvan, Norvyn, Nirupama, Nur Arifin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nirvana, Nurbanu, Narpon, Nervana, Nurefşan, Nirubon, Nurevşan, Nur Afni Nunu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1855 Norvin's në Facebook. Pozicioni #21729
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga NorvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norvin? Voto për emrin tënd