Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Norberto

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Norberto.
Është emri yt Norberto? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Norbert, Nierbertt, Nio Roberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Norberta, Norberte, Norberaht, Nur Farida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11250 Norberto's në Facebook. Pozicioni #5387
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga NorbertoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norberto? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norberto? Voto për emrin tënd