Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norbert

Është emri yt Norbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nierbertt, Norberto, Nio Roberto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Norberta, Norberte, Norberaht, Nur Farida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19280 Norbert's në Facebook. Pozicioni #3478
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1916
Komente nga NorbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norbert? Voto për emrin tënd