Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nobita

Është emri yt Nobita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nevada, Navid, Nebaioth, Naboth, Navodit, Naveed, Nubaid, Nebat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Navit, Nivetha, Novita, Noppatee, Nivedita, Novyta, Nevto, Navida
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2150 Nobita's në Facebook. Pozicioni #19469
Kategoritë:Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga NobitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nobita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nobita? Voto për emrin tënd