Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nizar

Është emri yt Nizar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Najjar, Nazario, Nasir, Nasser, Nazir, Nezir, Nassir, Nesar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nasira, Nocera, Nasro, Nazirah, Naiser, Naazira, Nassira, Nezira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 65 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14275 Nizar's në Facebook. Pozicioni #4448
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy
Komente nga NizarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nizar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nizar? Voto për emrin tënd