Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nazario

Është emri yt Nazario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Nazar, Назар, Назарій
Djem me tinguj të ngjashëm:Najjar, Nasir, Nasser, Nizar, Nazir, Nezir, Nassir, Nesar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nasira, Nocera, Nasro, Nazirah, Naiser, Naazira, Nassira, Nezira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1225 Nazario's në Facebook. Pozicioni #29491
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga NazarioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nazario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nazario? Voto për emrin tënd