Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nevenka

Është emri yt Nevenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nevena
Djem me tinguj të ngjashëm:Nevins, Nam Phương, Novenschi, Nepomuk, Nam Phong, Nhân Văn Sử, Navyansh, Nan Ponce
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nhã Phương, Namphuong, Nevenko, Như Phương, Nivyanshi, Navyanshi, Nivanshi, Nhã Băng
Vlerësimi:
4/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1390 Nevenka's në Facebook. Pozicioni #26889
Kategoritë:Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga NevenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nevenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nevenka? Voto për emrin tënd