Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nataline

Është emri yt Nataline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Newyddllyn, Nithilaan, Natalino, Nhật Luân, Newyddilyn, Noa Dylano, Nhat Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalene, Natalina, Nhật Linh, Naidelyn, Nathalin, Nahideline, Nhật Lan, Nhật Liên
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Nataline's në Facebook. Pozicioni #61823
Kategoritë:
Komente nga NatalinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nataline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nataline? Voto për emrin tënd