Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Natalina

Është emri yt Natalina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Newyddllyn, Nithilaan, Natalino, Nhật Luân, Newyddilyn, Noa Dylano, Nhat Linh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Natalene, Nataline, Nhật Linh, Naidelyn, Nathalin, Nahideline, Nhật Lan, Nhật Liên
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1685 Natalina's në Facebook. Pozicioni #23338
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NatalinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Natalina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Natalina? Voto për emrin tënd