Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nalanda

Është emri yt Nalanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Noland, Newland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nehelamite, Nawal Hamad, Nelinda, Nela Andya, Nolmedy, Nallanda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Nalanda's në Facebook. Pozicioni #111243
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga NalandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nalanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nalanda? Voto për emrin tënd