Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mopsa

Është emri yt Mopsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mempbis, Mabuz, Mopsus, Mbizi, Muhafiz, Muwaffaq, Momboko, Minh Phúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Memphis, Mavis, Mapje, Mufasa, Maybis, Memphys, Mahvash, Mafaiza
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Mopsa's në Facebook. Pozicioni #2578352
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MopsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mopsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mopsa? Voto për emrin tënd