Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mavis

Është emri yt Mavis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mempbis, Mabuz, Mopsus, Mbizi, Muhafiz, Muwaffaq, Momboko, Minh Phúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Memphis, Mopsa, Mapje, Mufasa, Maybis, Memphys, Mahvash, Mafaiza
Vlerësimi:
5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27120 Mavis's në Facebook. Pozicioni #2665
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MavisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mavis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mavis? Voto për emrin tënd