Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mizar

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mizar.
Është emri yt Mizar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Masaru, Meshar, Mansur, Magar, Mansour, Makary, Major, Mukura
Vajza me tinguj të ngjashëm:Makara, Megara, Missouri, Manjari, Maysarah, Machara, Misora, Mejser
Vlerësimi:
4/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Mizar's në Facebook. Pozicioni #115753
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga MizarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mizar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mizar? Voto për emrin tënd