Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Major

Është emri yt Major? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Masaru, Meshar, Mansur, Magar, Mansour, Makary, Mukura, Macario
Vajza me tinguj të ngjashëm:Makara, Mizar, Missouri, Megara, Manjari, Maysarah, Machara, Misora
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12370 Major's në Facebook. Pozicioni #4991
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1908
Komente nga MajorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Major? Voto për emrin tënd


Është emri yt Major? Voto për emrin tënd