Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mitchelle

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mitchelle.
Është emri yt Mitchelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Si Perëndi
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mitchell, Mitchel, Methuselah, Mitxel, Mtchell, Methusael, Methusaleh, Methkal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mitchele, Matjola, Mytchelle, Mitzel, Mitzhely, Maddy Gail, Muthya Gailea, Mutia Salwa
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4240 Mitchelle's në Facebook. Pozicioni #11614
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MitchellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mitchelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mitchelle? Voto për emrin tënd