Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mitchell

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mitchell.
Është emri yt Mitchell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Kush është si Perëndia
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Mitchel, Methuselah, Mitxel, Mtchell, Methusael, Methusaleh, Methkal, Mytchel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mitchelle, Mitchele, Matjola, Mytchelle, Mitzel, Mitzhely, Maddy Gail, Muthya Gailea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 178700 Mitchell's në Facebook. Pozicioni #562
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga MitchellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mitchell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mitchell? Voto për emrin tënd