Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miodrag

Është emri yt Miodrag? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:mio drag
Djem me tinguj të ngjashëm:Menderes, Madars, Muhamad Rizki, Madiraksh, Matareka, Muhammad Arziki, Mathers, Modercai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matrika, Moederke, Midrika, Matirsha, M. Teresa, Matrisija, Mintarsih, Ma.theresa
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4380 Miodrag's në Facebook. Pozicioni #11310
Kategoritë:Emra sllav - Popullore sllovak emrat boy
Komente nga MiodragPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miodrag? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miodrag? Voto për emrin tënd