Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Madars

Është emri yt Madars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Menderes, Muhamad Rizki, Madiraksh, Matareka, Miodrag, Muhammad Arziki, Mathers, Modercai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Matrika, Moederke, Midrika, Matirsha, M. Teresa, Matrisija, Mintarsih, Ma.theresa
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Madars's në Facebook. Pozicioni #138252
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga MadarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Madars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Madars? Voto për emrin tënd