Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Millicent

Është emri yt Millicent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Melicent, Mélisande, Melisenda, Melisent
Djem me tinguj të ngjashëm:Melisende, Miljoenennota, Melisant
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mélisande, Milicente, Milicent, Millicente, Melisenda, Melisent, Melicent, Mélissande
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13635 Millicent's në Facebook. Pozicioni #4622
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MillicentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Millicent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Millicent? Voto për emrin tënd