Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Milicent

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Milicent.
Është emri yt Milicent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i fortë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Melisende, Miljoenennota, Melisant
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mélisande, Milicente, Millicent, Millicente, Melisenda, Melisent, Melicent, Mélissande
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 540 Milicent's në Facebook. Pozicioni #53369
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MilicentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milicent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milicent? Voto për emrin tënd