Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michelangelo

Është emri yt Michelangelo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Miguel Angel, Miguelangel, Micelangelo, Michel-Angelo, Miquel Àngel, Miguel Ángel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Michelangela, Miquel-Angelo, Michael Angelo
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2825 Michelangelo's në Facebook. Pozicioni #15954
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MichelangeloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michelangelo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michelangelo? Voto për emrin tënd