Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michelangela

Është emri yt Michelangela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Michelangelo, Miguel Angel, Miguelangel, Micelangelo, Michel-Angelo, Miquel Àngel, Miguel Ángel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Miquel-Angelo, Michael Angelo
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Michelangela's në Facebook. Pozicioni #246871
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MichelangelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michelangela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michelangela? Voto për emrin tënd