Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mastura

Është emri yt Mastura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mukhtar, Mokhtar, Mochtar, Mestur, Mister, Master, Mukhtaar, Moktar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mukadder, Mystery, Muqtadir, Moktader, Mokhtari, Mastoora, Magg Troy, My Name Is Tra
Vlerësimi:
4/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5525 Mastura's në Facebook. Pozicioni #9463
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga MasturaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mastura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mastura? Voto për emrin tënd