Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucullus

Është emri yt Lucullus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo Jose Lucas, Lucilius, Legolas, Leo Kolak, Luis E Celsa, Lucas Luki, Ly Gia Lạc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luseljas, Lucelis, Lesleij, Lesleigh, Loes (Loeke), Lucca Alexis, Lucia Louise, Luca Louise
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Lucullus's në Facebook. Pozicioni #504094
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LucullusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucullus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucullus? Voto për emrin tënd