Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lesleigh

Është emri yt Lesleigh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucullus, Leo Jose Lucas, Lucilius, Legolas, Leo Kolak, Luis E Celsa, Lucas Luki, Ly Gia Lạc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Luseljas, Lucelis, Lesleij, Loes (Loeke), Lucca Alexis, Luca Louise, Lucia Louise, Lilik Solekah
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1290 Lesleigh's në Facebook. Pozicioni #28401
Kategoritë:
Komente nga LesleighPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lesleigh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lesleigh? Voto për emrin tënd