Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucinda

Është emri yt Lucinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Lucy:
Variante:Lucinde
Djem me tinguj të ngjashëm:Loknath, Lismanto, Lexando, Legend, Lachnit, Lal Chand, Luiz Neto, Lilik Sasminto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lusinda, Lisinda, Li-Xanthe, Lashonda, Lajwanti, Lashanda, Lucinde, Lekimthao
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33440 Lucinda's në Facebook. Pozicioni #2235
Kategoritë:Emrat romantike - Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LucindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucinda? Voto për emrin tënd