Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lashonda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lashonda.
Është emri yt Lashonda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Loknath, Lismanto, Lexando, Legend, Lachnit, Lal Chand, Luiz Neto, Lilik Sasminto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lucinda, Lusinda, Lisinda, Li-Xanthe, Lajwanti, Lashanda, Lucinde, Lekimthao
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14635 Lashonda's në Facebook. Pozicioni #4357
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LashondaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lashonda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lashonda? Voto për emrin tënd