Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucimere

Është emri yt Lucimere? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucia-Marie, Lisa - Marie, Luis Junior, Lokesh Kumar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza María, Lukács Nóra, Lismary, Lismar, Lysanor, Lizamar, Luisamar, Lucimar
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Lucimere's në Facebook. Pozicioni #1097648
Kategoritë:
Komente nga LucimerePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucimere? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucimere? Voto për emrin tënd