Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucimar

Është emri yt Lucimar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucia-Marie, Lisa - Marie, Luis Junior, Lokesh Kumar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza María, Lukács Nóra, Lismary, Lismar, Lizamar, Lysanor, Lucimere, Luisamar
Vlerësimi:
3.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Lucimar's në Facebook. Pozicioni #87901
Kategoritë:
Komente nga LucimarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucimar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucimar? Voto për emrin tënd