Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lisa - Marie

Është emri yt Lisa - Marie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lucia-Marie, Luis Junior, Lokesh Kumar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza María, Lukács Nóra, Lismary, Lizamar, Lysanor, Lismar, Luisamar, Lucimere
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Lisa - MariePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lisa - Marie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lisa - Marie? Voto për emrin tënd