Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lester

Është emri yt Lester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leicester
Djem me tinguj të ngjashëm:Lakhdar, Luctor, Leicester, Lexter, Lestari, Logistra, Lesther, Lukas Dorowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lukstra, Liis Köster, Lystra, Listra, Luisisitorey, Lilistari, Lastri, Luca Dóra
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 76060 Lester's në Facebook. Pozicioni #1165
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1919
Komente nga LesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lester? Voto për emrin tënd