Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leicester

Është emri yt Leicester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ligora
Variante:Lester
Djem me tinguj të ngjashëm:Lester, Lakhdar, Luctor, Lexter, Lestari, Logistra, Lesther, Lukas Dorowe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lukstra, Liis Köster, Lystra, Listra, Luisisitorey, Lilistari, Lastri, Luca Dóra
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Leicester's në Facebook. Pozicioni #67449
Kategoritë:
Komente nga LeicesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leicester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leicester? Voto për emrin tënd