Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laverne

Është emri yt Laverne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Vernon. "Laverne and Shirley" TV show.
Djem me tinguj të ngjashëm:Labhrainn, Labhruinn, Liafbern, Libran, Lefurn, Lebrun, Labarron, Levy Ryan
Vajza me tinguj të ngjashëm:La Verne, Laverna, Lavern, La-Verne, Lavernia, Labreanna, Liv Erin, Liforna
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19845 Laverne's në Facebook. Pozicioni #3409
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga LavernePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laverne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laverne? Voto për emrin tënd