Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Laverna

Është emri yt Laverna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Labhrainn, Labhruinn, Liafbern, Libran, Lefurn, Lebrun, Labarron, Levy Ryan
Vajza me tinguj të ngjashëm:La Verne, Laverne, Lavern, La-Verne, Lavernia, Labreanna, Laverne-Yo, Liv Erin
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1310 Laverna's në Facebook. Pozicioni #28092
Kategoritë:
Komente nga LavernaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Laverna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Laverna? Voto për emrin tënd