Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Launcelot

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Launcelot.
Është emri yt Launcelot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ancel
Djem me tinguj të ngjashëm:Lancelot, Lancelotto, Lancelot.
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lancelot, Lancelotto, Lancelot.
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Launcelot's në Facebook. Pozicioni #138374
Kategoritë:
Komente nga LauncelotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Launcelot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Launcelot? Voto për emrin tënd