Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lancelot

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lancelot.
Është emri yt Lancelot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ancel
Variante:Lancelotto
Djem me tinguj të ngjashëm:Lancelotto, Launcelot, Lancelot.
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lancelotto, Launcelot, Lancelot.
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3670 Lancelot's në Facebook. Pozicioni #13025
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LancelotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lancelot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lancelot? Voto për emrin tënd