Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kyndall

Është emri yt Kyndall? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kendall, Kendal, Kontol, Kendle, Kendhal, Kendale, Kendel, Kentala
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kindle, Kindl, Kindall, Kenndall, Kendyl, Kindelly, Kandali, Kim Thao Ly
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1630 Kyndall's në Facebook. Pozicioni #23928
Kategoritë:
Komente nga KyndallPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kyndall? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kyndall? Voto për emrin tënd