Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kendall

Është emri yt Kendall? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kentdale
Djem me tinguj të ngjashëm:Kendal, Kontol, Kendle, Kendhal, Kendale, Kendel, Kentala, Kendell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kyndall, Kindle, Kindl, Kindall, Kenndall, Kendyl, Kindelly, Kandali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 163 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 128 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 128 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 143 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 143 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 72780 Kendall's në Facebook. Pozicioni #1208
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga KendallPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kendall? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kendall? Voto për emrin tënd