Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kurtis

Është emri yt Kurtis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Karthik, Kartik, Kardos, Kartikeya, Kratos, Kritagaya, Karthick, Kereteki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kartika, Kaertsje, Karitas, Kartikey, Kwartz, Krutika, Kritzia, Kriti Joshi
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31775 Kurtis's në Facebook. Pozicioni #2336
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1958
Komente nga KurtisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kurtis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kurtis? Voto për emrin tënd