Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Karthik

Është emri yt Karthik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kurtis, Kartik, Kardos, Kartikeya, Kratos, Kritagaya, Karthick, Kereteki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kartika, Kaertsje, Karitas, Kartikey, Kwartz, Krutika, Kritzia, Kriti Joshi
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63060 Karthik's në Facebook. Pozicioni #1381
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 ta emrat - Popullore te emrat boy - Popullore ta emrat boy - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga KarthikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Karthik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Karthik? Voto për emrin tënd