Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Krasimir

Është emri yt Krasimir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kisoorkoemar, Kishoorkoemar, Krischanr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Krijnera, Krasimira, Kharisma R.a., Krishna Murari, Krizzhianherry, Krismar
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2130 Krasimir's në Facebook. Pozicioni #19628
Kategoritë:Popullore fund emrat boy
Komente nga KrasimirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Krasimir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Krasimir? Voto për emrin tënd