Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kornelius

Është emri yt Kornelius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kornelis, Kornelije, Kernelis, Kornelus, Kornéliusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kornelija, Kornelisje, Karen Elise, Kornélka, Korneliske, Karanlık, Karen Melissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 675 Kornelius's në Facebook. Pozicioni #45511
Kategoritë:Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga KorneliusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kornelius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kornelius? Voto për emrin tënd