Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kornelis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kornelis.
Është emri yt Kornelis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cornelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Kornelije, Kernelis, Kornelius, Kornelus, Kornéliusz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kornelija, Kornelisje, Karen Elise, Kornélka, Korneliske, Karanlık, Karen Melissa
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Kornelis's në Facebook. Pozicioni #181506
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga KornelisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kornelis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kornelis? Voto për emrin tënd