Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kingston

Është emri yt Kingston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Khang Thịnh, Konstatin, Kingdon, Kynaston, Kakenstein, Keano Jayden, Kyanu-Kayden, Kyan Sten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Không Có Tên, Không Tên
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4535 Kingston's në Facebook. Pozicioni #10997
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga KingstonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kingston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kingston? Voto për emrin tënd