Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kingdon

Është emri yt Kingdon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kingston, Khang Thịnh, Konstatin, Kynaston, Kakenstein, Keano Jayden, Kyanu-Kayden, Kyan Sten
Vajza me tinguj të ngjashëm:Không Có Tên, Không Tên
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Kingdon's në Facebook. Pozicioni #175191
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga KingdonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kingdon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kingdon? Voto për emrin tënd