Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kinden

Është emri yt Kinden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kenton, Kwintyn, Kamden, Kintan, Kindin, Kundan, Kim Thinh, Kentin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kantana, Kim Tuyến, Kamdyn, Khánh Duyên, Khánh Tâm, Kim Duyên, Kim Thanh, Kim Tuyền
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Kinden's në Facebook. Pozicioni #325127
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga KindenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kinden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kinden? Voto për emrin tënd