Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kenton

Është emri yt Kenton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kwintyn, Kamden, Kinden, Kintan, Kindin, Kundan, Kim Thinh, Kentin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kantana, Kim Tuyến, Kamdyn, Khánh Duyên, Khánh Tâm, Kim Duyên, Kim Thanh, Kim Tuyền
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10805 Kenton's në Facebook. Pozicioni #5573
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga KentonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kenton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kenton? Voto për emrin tënd