Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kester

Është emri yt Kester? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kristophoros
Djem me tinguj të ngjashëm:Kadir, Kedar, Keter, Kadar, Kotori, Kadri, Kestorr, Khidhr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kasturi, Kitra, Kawthar, Kytara, Koutar, Kawtar, Katrya, Kadira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4000 Kester's në Facebook. Pozicioni #12182
Kategoritë:
Komente nga KesterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kester? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kester? Voto për emrin tënd